Porsche Panamera 971

Porsche Panamera 971 - klasyczny i elegancki samochód sportowy


Dodany przez ECU

Porsche Panamera 971 to luksusowy samochód sportowy zaprojektowany przez Porsche w 2016 roku. Ma konfigurację 4-drzwiową, 5-miejscową i jest napędzany turbodoładowanym silnikiem V8.

Porsche Panamera 971 - dane techniczne

Porsche Panamera 971 to czterodrzwiowy samochód sportowy niemieckiego producenta samochodów Porsche. Jest to coupe z silnikiem umieszczonym centralnie, z napędem na tylne koła, z hybrydowym układem napędowym i silnikiem spalinowym.

Porsche Panamera 971 to pierwszy model, w którym zastosowano nowy PASM Sport Chrono, który ma trzy różne tryby do wyboru przez kierowcę. Tryb Sport zapewnia większą moc i lepszą reakcję, podczas gdy tryb Normal zapewnia większy komfort i większą oszczędność paliwa.

Porsche Panamera 971 - wyposażenie

Porsche Panamera 971 to luksusowy samochód sportowy produkowany przez Porsche. Został wprowadzony w 2016 roku i jest pierwszym modelem firmy wykonanym na nowej platformie, która zastąpiła poprzednią generację.

Porsche wprowadziło również całkowicie elektryczny wariant samochodu, zwany Porsche Taycan E-Hybrid.

Nowy flagowy model Porsche jest wyposażony w szereg zaawansowanych technologii, w tym 10-biegową automatyczną skrzynię biegów, napęd na cztery koła z wektorowaniem momentu obrotowego, pakiet Sport Chrono z funkcją stopera oraz system informacyjno-rozrywkowy PTV Plus z 12,3-calowym ekranem dotykowym.

Porsche Panamera 971 - zdjęcia

Zdjecie przod
Zdjecie tyl

Porsche Panamera 971 - opinie

Porsche Panamera 971 to luksusowy sedan o eleganckim wyglądzie, luksusowym wnętrzu i mocnym silniku. Otrzymał bardzo dobre recenzje od dziennikarzy motoryzacyjnych.

Niektórzy recenzenci chwalą go za futurystyczny design, podczas gdy inni krytykują jego brak praktyczności.


21-05-22

Komentuj artykuł

Wyślij