Honda Civic TYPE R

Honda Civic TYPE R - samochód wyczynowy


Dodany przez ECU

Honda Civic TYPE R to samochód sprzedawany przez firmę Honda. Jest to wysokowydajna wersja Hondy Civic, która została wypuszczona po raz pierwszy w 1992 roku. Samochód został sprzedany w ponad 20 krajach i otrzymał kilka nagród i wyróżnień za design, osiągi i oszczędność paliwa.

Honda Civic TYPE R - Dane techniczne

Honda Civic TYPE R to samochód, który jest nie tylko bardzo mocny i stylowy, ale także ma wiele specyfikacji technicznych, które sprawiają, że jest wart swojej ceny.

Honda Civic TYPE R została wypuszczona na rynek 28 listopada 2018 roku. Samochód jest napędzany 2,0-litrowym turbodoładowanym silnikiem o mocy 280 koni mechanicznych i momencie obrotowym 280 Nm. Posiada również 8-biegową dwusprzęgłową skrzynię biegów i hamulce Brembo z czerwonymi zaciskami.

Honda Civic TYPE R - Wyposażenie

Honda Civic TYPE R to samochód sportowy, który został wydany przez Hondę w 2018 roku. Jest to kompaktowy i lekki pojazd o konstrukcji i układzie napędowym zorientowanym na osiągi.

Honda Civic TYPE R posiada obszerną listę funkcji, które czynią z niej wymarzony samochód dla każdego kierowcy. Lista obejmuje nową generację silnika VTEC, dwusprzęgłową skrzynię biegów, napęd na wszystkie koła z wektorowaniem momentu obrotowego oraz wysoki poziom wyposażenia standardowego.

Honda Civic TYPE R jest jednym z najpotężniejszych samochodów dostępnych obecnie na rynku i może być używany jako silnik do Twojego ulubionego samochodu projektowego.

Honda Civic TYPE R - Cena

Honda Civic TYPE R to jeden z najlepszych samochodów, jakie można kupić w 2018 roku. To mocny samochód z wieloma funkcjami i możliwościami.

Honda Civic TYPE R to samochód wyczynowy z najwyższej półki, który zapewnia ekscytujące wrażenia z jazdy. Samochód ma mocny silnik, ostre prowadzenie, oszałamiający wygląd i wspaniałe funkcje, takie jak wektorowanie momentu obrotowego, adaptacyjne amortyzatory i hamulce Brembo. Dlatego cena jest dość wysoka, ale warta pochylenia się nad tym samochodem.

Honda Civic TYPE R - Opinie użytkowników

Honda Civic TYPE R otrzymała pozytywne recenzje od użytkowników. Jest postrzegany jako doskonały wybór dla tych, którzy chcą mieć samochód, który może być używany na ulicy i na torze.

Honda Civic TYPE R otrzymała 4 na 5 gwiazdek w recenzjach użytkowników, co jest naprawdę dobrą oceną, biorąc pod uwagę, że została wypuszczona niecałe dwa lata temu.


06-02-22

Komentuj artykuł

Wyślij