Uklad dolotowy AEM V2 vs INJEN CAI

Układ dolotowy AEM V2 vs INJEN CAI - porównanie


Dodany przez ECU

AEM V2 to maszyna warsztatowa, która może zastąpić wiele ręcznych prac w warsztatach samochodowych. Może wykonywać takie zadania, jak demontaż silnika i skrzyni biegów, demontaż kół, wymiana oleju, wymiana klocków hamulcowych i wiele innych.

AEM V2 to warsztat samochodowy, który został zaprojektowany tak, aby był bardziej wydajny niż tradycyjny układ dolotowy CAI.

Układ dolotowy AEM V2 vs INJEN CAI - Wydajność

AEM V2 to warsztat samochodowy, który został zaprojektowany tak, aby był bardziej wydajny niż tradycyjny układ dolotowy CAI. Maszyna wykorzystuje pasek klinowy zamiast kół zębatych i pasów, co sprawia, że ma mniejsze tarcie i hałas. Posiada również silnik elektryczny zamiast silnika spalinowego, co oznacza, że nie ma emisji ani spalin.

AEM V2 jest również wyposażony w narzędzia, które ułatwiają mechanikom wykonywanie ich pracy w krótszym czasie bez konieczności zatrzymywania i ręcznej regulacji takich rzeczy, jak świece zapłonowe, wtryskiwacze paliwa czy filtry oleju.

Układ dolotowy AEM V2 vs INJEN CAI - Cena

Układ dolotowy AEM V2 jest droższą opcją, ponieważ ma wiele funkcji. Jednak INJEN CAI jest tańszy i ma mniej funkcji.

Układ dolotowy AEM V2 ma wiele funkcji, które sprawiają, że jest wart swojej ceny. Posiada intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs, szeroką gamę czujników oraz możliwość monitorowania Twojego samochodu w czasie rzeczywistym. INJEN CAI jest tańszy, ale nie ma żadnej z tych funkcji, co czyni go mniej niż idealnym dla niektórych osób, które szukają czegoś prostego.


25-01-22

Komentuj artykuł

Wyślij