Dlaczego My


Firma ECU-PERFORMANCE  zajmuje się modyfikacjami samochodów od ponad 12 lat.

W ciągu naszej całej  historii przyzwyczailiśmy klientów do usług i produktów najwyższej jakości. W 2005 roku zostaliśmy dealerem produktów Hondata, najbardziej rozpoznawalnych na świecie systemów do strojenia samochodów spod znaku H. Tysiące pomiarów na hamowni, setki wystrojonych aut zarówno z Polski jak i z zagranicy dały nam bardzo mocną pozycję na rynku klientów, dla których pasja i hobby jest na pierwszym miejscu, dopiero na drugim rozsądek i pieniądze ;-). Nie chcemy tego zmieniać, ponieważ coraz większa rzesza fanów modyfikacji i sportów motorowych wie, że to jest kosztowna zabawa i tylko zakup części i usług z najwyższej półki zapewnia bezawaryjne działanie oraz  najwyższą jakość.

Kilka faktów z naszej historii. Pierwsza Honda K20A turbo ponad 600KM oraz ostatni rekord 715KM, Lotus Elise turbo ponad 500KM, Honda CRX ponad 300KM – najszybsze auto wolno ssące w Polsce, wielokrotny mistrz Polski i Europy z rekordem ¼ mili 10.9 ET : oto trzon naszej innowacyjności i wiedzy, którą dysponujemy.

Naszą ofertę poszerzamy o profesjonalny serwis aut sportowych takich marek jak Subaru, Mitsubishi, BMW , Porsche i oczywiście Honda. Pragniemy dalej rozwijać się i oferować naszym klientom coraz szerszy wachlarz usług. Chcemy, aby nasza firma była kojarzona z jakością, profesjonalizmem  i solidnością do jakiej przyzwyczailiśmy dotychczasowych klientów marki Honda. Mało tego, chcemy zaoferować naszym klientom jeszcze więcej satysfakcji. Pragniemy pomagać w realizacji  pasji jaką jest tuning a nie skutecznie zniechęcać ciągłymi usterkami, awariami i obojętnością na problemy. Serdecznie zapraszamy.

Nasze mocne strony:
Mitsubishi EVO IX 470KM
Mitsubishi EVO 7 RS
Honda Civic EG6 560KM
Honda Civic Type R FN2 K20/K24
Honda Civic 715HP
Honda Civic Type R EP3 650KM
Mistrzowska Honda CRX
Honda Civic EK4 K20A 300KM N/A!!
Lotus Elise S1 K20A
Lotus Elise S2 K20A JRSC
10 sekundowe Porsche Turbo

Zapraszamy wszystkich właścicieli Nissana GT-R na serwis i modyfikacje w ECU Performance

Komentowanie wy??czone.