Nissan GT-R 2014

Nissan GT-R 2014 - super szybki i mocny samochód sportowy


Dodany przez ECU

Nissan GT-R 2014 to jeden z najlepszych samochodów na rynku. Ma potężny silnik, elegancki wygląd i wiele funkcji, które sprawiają, że jest wart każdego grosza.

Nissan GT-R to samochód zaprojektowany jako samochód wyścigowy. Jest to jeden z najszybszych i najmocniejszych samochodów sportowych dostępnych na rynku.

Nissan GT-R 2014 - Dane techniczne

Nissan GT-R 2014 to samochód, który jest produkowany od 2014 roku. Jest zbudowany z myślą o osiągach i szybkości. Po raz pierwszy został zaprezentowany publicznie na Tokyo Motor Show w 2007 roku.

Dane techniczne:

  • Silnik: V6, 3,8 litra, podwójne turbosprężarki
  • Moc: 545 KM
  • Skrzynia biegów: 6-biegowa manualna lub automatyczna

Jest to samochód o wysokich osiągach, który cechuje świetne prowadzenie i prędkość.

Nissan GT-R 2014 to samochód sportowy, który cieszy się popularnością wśród entuzjastów motoryzacji. Ma elegancki wygląd i mocny silnik, co czyni go idealnym wyborem dla tych, którzy chcą kupić samochód sportowy.

Nissan GT-R 2014 - osiągi

Nissan GT-R 2014 to samochód wyczynowy, przeznaczony do jazdy po ulicy i na torze. Posiada wysokowydajny silnik o mocy 545 KM.

Nissan GT-R to jeden z najszybszych samochodów, jakie można dziś kupić. Ma prędkość maksymalną 280 kilometrów na godzinę i może osiągnąć prędkość od 0 do 100 w zaledwie 3,2 sekundy.

Najnowszy supersamochód Nissana to doskonały wybór dla tych, którzy szukają maksymalnej prędkości przy minimalnym wysiłku.

Nissan GT-R 2014 - cena

Nissan GT-R 2014 to samochód, którego cena zaczyna się od 106 000 dolarów. Uważany jest za jeden z droższych samochodów na rynku. Cena dyktowana jest jego osiągami i wyposażeniem.

Cena Nissana GT-R 2014 może się różnić w zależności od typu silnika i modelu, którego szukasz.

Powody dla których warto kupić Nissan GT-R 2014

samochodów na świecie i posiada kilka cech, które czynią z niego doskonały wybór dla każdego kierowcy.

Nissan GT-R 2014 to najnowszy model tego bardzo poszukiwanego pojazdu. Ten model został opracowany tak, aby był szybszy niż jego poprzednicy i zawiera nowe funkcje, takie jak napęd na wszystkie koła, aktywna aerodynamika i ulepszony układ napędowy.

Nissan GT-R 2014 oferuje również szereg funkcji bezpieczeństwa, w tym autonomiczne hamowanie awaryjne z wykrywaniem pieszych, ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu ze wspomaganiem kierowania, system monitorowania martwego pola z ostrzeżeniem o ruchu poprzecznym z tyłu i wiele innych.

Nissan GT-R 2014 to samochód wart swojej ceny. Ma elegancki wygląd, mocny silnik i świetne funkcje.


12-03-22

Komentuj artykuł

Wyślij