Honda Accord

Honda Accord - czterodrzwiowy sedan


Dodany przez ECU

Honda produkuje samochody od ponad 40 lat i posiada szeroką gamę modeli. Honda Accord to najpopularniejszy model w historii firmy.

Accord został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 1976 roku i stał się podstawą amerykańskiego rynku samochodowego. Szybko stał się jednym z najpopularniejszych samochodów na rynku, a nawet zdobył nagrody takie jak „Samochód Roku” magazynu Motor Trend.

Honda Accord to kultowy samochód, który oferuje doskonałe osiągi, bezpieczeństwo i niezawodność w przystępnej cenie.

Honda Accord - Najpopularniejsze generacje

Honda Accord to średniej wielkości sedan produkowany przez Hondę. Został wprowadzony w 1976 roku i od tego czasu jest produkowany. Pierwsza generacja Accorda została wprowadzona na rynek w 1976 roku, a ostatnia została wyprodukowana w 2003 roku.

Samochód przeszedł trzy generacje, które nazywane są generacją I, II i III. Pierwsza generacja samochodu znana jest przede wszystkim z niezawodności i bezpieczeństwa, podczas gdy trzecia generacja znana jest z niskiego zużycia paliwa i osiągów silnika.

Honda Accord - Dane techniczne

Honda Accord to samochód średniej wielkości produkowany przez firmę Honda. Został wprowadzony w 1976 roku i był produkowany w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Argentynie, Australii, Tajlandii i Chinach.

Honda Accord posiada 5-cylindrowy silnik o mocy V6. Jest dostępny z napędem na przednie lub na wszystkie koła.

Honda Accord to czterodrzwiowy sedan z przednim silnikiem i napędem na przednie koła, produkowany i sprzedawany przez firmę Honda. Był to pierwszy samochód Hondy wyprodukowany w Ameryce Północnej.


17-02-22

Komentuj artykuł

Wyślij